Nominacja!

Inspe Szczecin > Blog > general > Nominacja!

Taka cudowna wiadomość z samego rana do nas dotarła!

Nasz projekt “Freak Show” realizowany z Coloplast Business Centre -CPBC został nominowany w konkursie MP Power Awards w kategorii “event firmowy – integracja”. Konkurencja jest wybitnie silna bo ponad 100 nadesłanych zgłoszeń! Gala finałowa odbędzie się 22.03.2019 w Global Expo Centrum Targowo-Kongresowe. Nie możemy się doczekać werdyktu! 

Freak Show to połączenie team buildingu z integracją i kreowaniem pozytywnych emocji. Główną atrakcją byli pracownicy firmy, którzy wspólnie stworzyli niewiarygodne show cyrkowe. Do castingów mógł się zgłosić każdy pracownik. Jury wyłoniło osiem nieznanych sobie osób, reprezentujących różne działy firmy. Przez ponad miesiąc uczestniczyli oni w warsztatach sztuki cyrkowej.

Kilka słów o konkursie:
Meeting Planner Power Awards jest pierwszym konkursem poświęconym branży eventowej i poszukującym najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży.

Zadaniem MP Power Awards poprzez wyróżnienie najlepszych projektów i pokazanie ich efektów jest promocja profesjonalizmu branży eventowej oraz budowanie świadomości wartości narzędzi z jej zakresu. Długofalowo celem konkursu jest także podnoszenie standardów pracy i realizacji projektów na każdym etapie ich powstawania oraz współpracy pomiędzy zaangażowanymi podmiotami.
Założeniem organizatorów MP Power Awards jest także integracja branży oraz budowanie platformy komunikacji pomiędzy tworzącymi ją sektorami.

ZOBACZ FILM