Zwycięstwo!!

Inspe Szczecin > Blog > Bez kategorii > Zwycięstwo!!

WYGRALIŚMY!!!!!
Nasz autorski projekt FREAK SHOW zdobył pierwszą nagrodę w kategorii
“event firmowy – integracja”!
W konkursie MP Power Awards, nasz projekt, realizowany z Coloplast Business Centre – CPBC, okazał się być NAJLEPSZYM!!
Konkurencja była spora. Nasza realizacja została wybrana spośród, ponad 100 nadesłanych zgłoszeń. Nagroda jest nie tylko ukoronowaniem naszej ciężkiej pracy, ale też dowodem na to, że nasze realizacje tworzymy z kreatywnym zacięciem, pasją i pełnym profesjonalizmem. Nie wygralibyśmy jednak gdyby nie nasz klient, który wybrał naszą firmę do zorganizowania karnawałowej imprezy. Z całego serca dziękujemy firmie Coloplast Business Centre – CPBC. Za możliwość zorganizowania tak szalonego eventu oraz za pełne zaangażowanie w projekt. Zaufaliście nam, daliście wykazać się kreatywnością i puścić wodzę fantazji.
WIELKIE CHAPEAU BAS DLA CAŁEJ FIRMY!!
Nagroda dodała nam skrzydeł! Ale nie spoczywamy na laurach! W naszych głowach roi się od oryginalnych pomysłów! A ręce palą się do pracy! Wygrana jest dla nas motywacją! Sprawia, że chce się jeszcze bardziej, jeszcze lepiej!

Kilka słów o konkursie:
Meeting Planner Power Awards jest pierwszym konkursem poświęconym branży eventowej i poszukującym najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach. Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży.

Zadaniem MP Power Awards poprzez wyróżnienie najlepszych projektów i pokazanie ich efektów jest promocja profesjonalizmu branży eventowej oraz budowanie świadomości wartości narzędzi z jej zakresu. Długofalowo celem konkursu jest także podnoszenie standardów pracy i realizacji projektów na każdym etapie ich powstawania oraz współpracy pomiędzy zaangażowanymi podmiotami.
Założeniem organizatorów MP Power Awards jest także integracja branży oraz budowanie platformy komunikacji pomiędzy tworzącymi ją sektorami.