In Spe w Prestiżu!

Inspe Szczecin > Blog > Bez kategorii > In Spe w Prestiżu!

PISZĄ O NAS!

“Życie to cyrk. Dla ludzi, których za chwilę będziecie mieli okazję podziwiać na tej scenie, to cyrk stał się życiem. To, co zobaczycie, wyda wam się być może zdumiewające, czy wręcz niemożliwe…”

Zapraszamy wszystkich do lektury sierpniowego wydania magazynu PRESTIŻ SZCZECIN!

W magazynie znajdziecie artykuł o naszej niesamowitej realizacji!
Nasz autorski projekt FREAK SHOW podbił serca wszystkich uczestników zabawy. Dzięki profesjonalizmowi i ogromnemu zaangażowaniu powstał jedyny w swoim rodzaju projekt, którego efektem było zwycięstwo w prestiżowym konkursie MP Power Awards 2018, w kategorii :”event firmowy – integracja“. W artykule zdradzamy skąd czerpaliśmy inspirację do stworzenia tak nietypowego eventu, opowiadamy o castingach pracowników firmy, o całej scenografii, którą wykorzystaliśmy w projekcie. Opowiadamy również o emocjach jakie nam towarzyszyły w trakcie gali MP Power Awards. Wystartowaliśmy u boku naprawdę wielkich realizacji. Nasze zwycięstwo potwierdziło tylko regułę że nie liczy się wielkość eventu tylko jakość!

Ale to nie wszystko! Spójrzcie na okładkę! Widnieje tam nasza szalona szefowa Sylwia Matczak w niecodziennym makijażu, który był nawiązaniem do charakteryzacji osób biorących udział w show!

Jesteśmy firmą eventową, która nie boi się wyzwań oraz zrobi wszystko, aby klient z satysfakcją i pozytywnymi emocjami wspominał współpracę z nami!


ZOBACZ FILM