Kobiety z branży

Inspe Szczecin > Blog > Bez kategorii > Kobiety z branży

8 MARCA – ŚWIĘTO KOBIET

8 marca to wyjątkowy dzień dla każdej kobiety. Pełnimy różne role. Jesteśmy mamami, żonami, córkami, przyjaciółkami i pracownikami. Ale czy wiecie, że jest nas całkiem sporo również w branży eventowej? Z tej okazji przedstawiamy Wam kilka perełek z naszego lokalnego rynku. Jako agencja eventowa, możemy zdecydowanie polecić współpracę z tymi Paniami!

Daria Nowak

Nie można było rozpocząć od nikogo innego jak od naszej szczecińskiej królowej wśród konferansjerów. Podczas swojej ponad 16 letniej kariery, zrealizowała około 1000 eventów. Jest nie tylko doskonałym prowadzącym, ale również mówcą i szkoleniowcem. Imprezy integracyjne, konferencje, a może imprezy tematyczne? Dla niej to żadne wyzwanie. Przyciąga swoim głosem, charyzmą i perfekcyjnym wyglądem. Ma świetny kontakt z publicznością, którą zawsze potrafi rozbawić i porwać do tańca. Z IN SPE pracuje od wielu lat. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o niej więcej, zobacz koniecznie, jak wzięliśmy ją na warsztat!


Marta Miklej

Chcesz wiedzieć jak reaguje ciekły azot, czy lód może być suchy lub czym jest ferrofluid. Tego i jeszcze więcej możesz dowiedzieć się od Marty Miklej! Absolwentka Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu, reprezentująca prężnie Miasto Nauki. Prywatnie żona Grzegorza Adamowicza, z którym wspólnie promuje wiedzę na temat nauk ścisłych za pomocą zabawny. W Mieście Nauki zajmuje się pokazami już od 10 lat,. Można więc śmiało powiedzieć, że jest znawcami w swoim fachu.


Paulina Łopato

Jeżeli słyszymy imprezy dla dzieci, to od razu powinniśmy pomyśleć o niej. Paulina wraz ze swoimi szalonymi pracownicami zajmuje się animacjami dla dzieci. Ubrane w kolorowe spódniczki, dziewczyny w wiankach wymyślają najbardziej kreatywne atrakcje. Organizują oryginalne warsztaty, plotą kolorowe warkoczyki, tworzą arcycieła na buziach maluszków, tworzą niesamowite rzeczy z papieru lub balonów i wymyślają najróżniejsze atrakcje dla dzieci. Zawsze dostosowują się do naszych wymagań i klimatu imprezy. Potrafią zapewnić rozrywkę nie tylko maluchom, ale również dorosłym. Prywatnie jest ciepłą i sympatyczną osobą.


Sylwia Różycka

Piosenkarka, aktorka, a przede wszystkim artystka szczecińskiej sceny muzycznej. Zadebiutowała w Gdyni, w spektaklu „Footloose”. Aktualnie swój kunszt szlifuje w Teatrze Polskim w Szczecinie. Ma głos jak dzwon. Swoim talentem wzrusza, rozśmiesza i szokuje. Swoje umiejętności pokazała ostatnio w programie „The voice of Poland”. Odważna i piekielnie zdolna. Jeżeli zapraszasz ją na swoje eventy, nigdy tego nie żałujesz!


Karolina Twardowska

Jeżeli mowa o artystach, nie możemy zapomnieć o Karolinie Twardowskiej. Tancerka ze Szczecina, która na co dzień pracująca w kancelarii. Tańczy w Teatrze Muzycznym Fame, z którym wspólnie przygotowują spektakle o różnorodnej tematyce. Karolina to kobieta wielu twarzy i talentów. Współpracuje z nami również jako reżyser, realizując nasze najbardziej szalone pomysły na imprezy firmowe. Sama też niczego się boi. Występowała w roli żywego welcome drinka lub jako tancerka w body paintingu. Organizacja imprez przy jej pomocy to sama przyjemność!


Karolina Woźniak

Reżyser, operator, montażysta i właściciel firmy „Kręci się”. A prywatnie mistrzyni pierników! Jeżeli chcesz zachować swoje wspomnienia na długi czas, zadzwoń do niej. Niezawodna i bardzo czujna w swojej pracy. Jest z nami od momentu gdy hala świeci pustkami, aż do samego końca imprezy. Ona nie łapie chwili, ona uwiecznia emocje. Efekty jej pracy możecie zobaczyć poniżej!