Catering

Inspe Szczecin > Catering

Chcemy sprawić, by każdy event niezależnie od jego rozmiaru i okazji, był przygotowany z największą dbałością o szczegóły. By zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę całego eventu, zajmujemy się również starannym przygotowaniem oprawy cateringowej.

Każda przygotowana przez nas oprawa cateringowa jest dokładnie przemyślana i zaplanowana, staramy się by nasze autorskie menu idealnie wpasowywało się w charakter imprezy i dopełniało klimat, jednocześnie tworząc z pozostałymi elementami eventu spójną całość. Ilość zaproszonych gości, miejsce oraz niecodzienna tematyka wydarzenia nie stanowią dla nas najmniejszego problemu. Przygotowujemy oprawę kulinarną dla kilkudziesięciu, a nawet kilku tysięcy osób, zawsze trzymając najwyższy poziom oraz wpasowując się w temat eventu.

Profesjonalni kucharze od początku przygotowywania cateringu dbają o to, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, jednocześnie sprawiając, że każde z dań oraz każda najmniejsza przystawka są przygotowane z największą starannością. Wykwalifikowana obsługa oraz wyszkoleni kelnerzy podczas całej imprezy dbają o komfort gości i obsługę na najwyższym poziomie, a wszystko po to, by każdy z zorganizowanych przez nas eventów zapadł każdemu w pamięć i spełniał największe oczekiwania naszych klientów.