O nas

WARTO NAS POZNAĆ, DLATEGO ZAPRASZAMY DO LEKTURY O NASZYCH INSPIRACJACH I PASJI

Inspe Szczecin > O nas

Szanowni Państwo,

Swoją pasję i kreatywność każde z nas wykorzystuje w inny sposób. Dzięki połączeniu różnych osobowości w jeden zespół, udało nam się stworzyć grupę marketingową, która potrafi odpowiedzieć na zapotrzebowania klientów z każdej branży, zarówno małych jak i dużych firm, organizacji i instytucji. Naszymi działaniami staramy się inspirować klientów i sprawiać, by ich aspiracje względem wizerunku swojej firmy, kierowane były zawsze ponad standardowe oczekiwania.

Wspólnie tworzymy strategię, która pozwoli osiągnąć cel — zaznaczyć swoją obecność i siłę na rynku oraz rozwijać potencjał.

Nasz zespół to także doświadczone osoby w zakresie event marketingu – jesteśmy specjalistami w kreatywnym, a zarazem profesjonalnym tworzeniu eventów ‚szytych na miarę’ dla naszych klientów. Angażując całe swoje doświadczenie, wiedzę i pomysłowość, co roku kreujemy nowe, innowacyjne rozwiązania w tej dziedzinie.

Zajmujemy się kompleksową organizacją różnych wydarzeń, które powstają z pasją i z wykorzystaniem wszystkich narzędzi potrzebnych do powstania eventu odpowiadającego Państwa wymaganiom i potrzebom. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, realizujemy wyznaczone cele, a także pomagamy przeżyć niesamowite chwile, godne zapamiętania i przywoływania z pamięci.

Zespół In Spe