Felieton – Płomyczek nadziei

Inspe Szczecin > Blog > Bez kategorii > Felieton – Płomyczek nadziei

PŁOMYCZEK NADZIEI

Stało się – branża się odmraża! Niestety, obserwuję to bardziej w teorii niż praktyce. Jednak każde, nawet małe wydarzenie, staje się przedsięwzięciem i radością samą w sobie. Powoli napływają do nas zapytania, tworzymy nowe projekty, z jeszcze większym zaangażowaniem i świeżą kreacją. Pomiędzy luźnymi rozmowami, powstaje projekt, który powoli staje się realny. Potrzeby klienta, chęci zorganizowania spotkania z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa i reżimu stają się realnym wyzwaniem. Huuura!

Jaka radość i szczęście nas ogarnia- to jest nie do opisania! Dosłownie wszystko motywuje nas do pracy. Aż tu nagle, kolejne zapytanie i kolejna garść pracy wpada na biurko. Telefon rozgrzewa się do czerwoności, stosy kartek na biurku, maile wchodzą i wychodzą –  całe szczęście światłowód daje radę! Po kilku a może nawet kilkunastu tygodniach „eventowej posłuchy”,  tu nagle w jeden dzień wypadły nam dwa eventy! Fantastycznie. Skoro kochamy tę pracę, to jesteśmy gotowi do działania w każdym czasie i w każdej możliwej konfiguracji.

Historia lubi się powtarzać, nie minęło dużo, mało czasu i kolejne dwa wydarzenia w jeden dzień – czy to możliwe? Oczywiście że tak. Tym razem spotkaliśmy się na Wałach Chrobrego z wydarzeniem mocno związanym z historią i promowaniem naszego pięknego miasta. Swojej premiery doczekał się fantastyczny przewodnik po Szczecinie. W tym samym czasie, druga ekipa pracowała przy spotkaniu dla 300 pracowników firmy w Goleniowie. Były konkursy edukacyjne, przepyszne jedzenie, muzyka w tle i oczywiście my – In Spe Events! Wiecie co było najpiękniejsze tego dnia – uśmiechnięci ludzie, którzy wyczekują takich spotkań. To właśnie oni motywują nas do działania i nadają sensu naszej pracy.

Czy to będą dwa czy trzy wydarzenia jednego dnia, nie ma to dla nas znaczenia. Mamy doświadczenie, wiedzę, wspaniałą ekipę na której zawsze można polegać. Dlatego mamy odwagę i chęć organizacji takich spotkań w nieskończoność. Chociażby przy zachowaniu wytycznych reżimu sanitarnego!

SPOTKAJMY SIĘ!

Sylwia Matczak – absolwentka Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie, specjalność: ekonomia organizacji i zarządzania, a także zarządzanie projektami oraz psychologia marketingu i reklamy. Obecne zainteresowania koncentrują się na zagadnieniach związanych z event managementem i marketingiem. Właścicielka firmy eventowej „In Spe”. Prywatnie pokorny sługa dwóch kotów, miłośniczka sztuki i fotografii oraz aranżacji wnętrz i szalonych butów.