Felieton – Branża zatacza krąg

Inspe Szczecin > Blog > Bez kategorii > Felieton – Branża zatacza krąg

Branża Eventowa zatacza krąg!

Zaczynamy od nowa tworzyć wydarzenia, które cieszą uczestników. Branża eventowa zatacza krąg!

W organizacji spotkań zmieniło się bardzo wiele, jeśli nie wszystko. Inaczej planowane są wydarzenia – mają  inną formułę, zakres i czas. Nie ma w tym nic w dziwnego- musimy adaptować się do istniejącej sytuacji.

W naszej branży, opierającej się głównie na usługach, pojawiły się nowe pola do działania. Firmy pytają o możliwość organizacji  prostych na pozór spotkań oraz krótkich eventów opartych na minimalizmie. I coś mi to przypomina… Było to jakieś 12 może 15 lat temu. Branża eventowa jeszcze bardzo raczkowała. Wszystko miało swój początek w spotkaniach na zielonej trawce, małych eventach, kameralnych ogniskach. Branża ewoluowała, aż doszła do takiego poziomu w którym wszystko jest możliwe !

Teraz wracamy do początków. Zaczynamy od nowa tworzyć wydarzenia, które cieszą uczestników, dlatego, że w swojej prostocie dają radość, emocje i możliwość bycia razem. Jeszcze wrócimy do dużych wydarzeniach  dla kilku tysięcy ludzi,  koncertów na żywo, lunaparków – eventów kreatywnych i unikatowych. Branża eventowa zatacza krąg!

Pracujemy nad nowymi koncepcjami w nowej rzeczywistości. Dostosowujemy się do nowych celów i potrzeb naszych klientów. Wypróbowane formuły doskonale wpasowują się w dzisiejszą rzeczywistość. Ulepszamy je, dostosowujemy do realiów 2020 r.  Apetyt na więcej jest i będzie nadal rósł. Więc mamy co robić!

Sylwia Matczak – absolwentka Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie, specjalność: ekonomia organizacji i zarządzania, a także zarządzanie projektami oraz psychologia marketingu i reklamy. Obecne zainteresowania koncentrują się na zagadnieniach związanych z event managementem i marketingiem. Właścicielka firmy eventowej „In Spe”. Prywatnie pokorny sługa dwóch kotów, miłośniczka sztuki i fotografii oraz aranżacji wnętrz i szalonych butów.