Najfajniejsze miejsca do pracy

Inspe Szczecin > Blog > Bez kategorii > Najfajniejsze miejsca do pracy

Pracodawcy na całym świecie zadają sobie pytanie – co zrobić, aby wartościowy pracownik został w firmie dłużej?  My oczywiście najbardziej popieramy wszystkie działania eventowe, mające na celu integrację, team building i budowanie dobrych relacji. Duże firmy idą jeszcze o krok dalej – owocowe piątki, pakiety medyczne i karnety sportowe. Najwięksi z największych swoim pracownikom fundują zjeżdżalnie, wyciszone pokoju. Przedstawiamy wam zestawienie najfajniejszych miejsc pracy na świecie!

Google w Londynie

O biurach tego globalnego giganta krążą legendy. Londyńska siedziba wyróżnia się między innymi Shabby chic. Jest to przestrzeń która wyglądem przypomina przytulne mieszkania babć z mnóstwem bibelotów, żyrandoli i żakardowych kap. Brzmi groteskowo, ale wprowadza rodzinną i ciepła atmosferę. Ale to nie wszystko! Jest tez gigantyczna biblioteka z kanapą mogąca pomieścić kilkanaście osób, kwiecisty pokój do drzemki, taras na dachu i wygłuszone pokoje konferencyjne. Kreatywnie i bardzo stylowo.

Ticket Master, Londyn

Biuro w którego centrum ustawiona jest wielka zjeżdżalnia, musi być wyjątkowe. Pracownicy do swojej dyspozycji mają równe cymbergaje i oldscholową szarfę grającą. Pracodawca dba o to, żeby jego pracownicy pielęgnowali w sobie dziecko, co przekłada się na kreatywność zespołu. Więc warto!

Selgas Cano Architecture, Hiszpania

Coś dla tych, którzy nie mogą już wysiedzieć w ciasnych boksach i salach bez okien. Biuro znajduje się w centrum parku, a przeszklone ściany dają poczucie nieustannego obcowania z naturą. Coś w rodzaju magicznej ściany, która zmienia się co sezon!

 Ars Thanea i ATGames

Cudze chwalicie, swego nie znacie – otóż nie! Biura agencji reklamowej Ars Thanea i producenta gier komputerowych ATGames to połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności. Pracownicy nie tylko mają wyodrębniona miejsce, gdzie mogą zagrać na konsoli! Projektanci zadbali również o łózka wypoczynkowe, które mają za zadanie szybko naładować baterię. Sale konferencyjne są pełne leżaków i hamaków, a biurko można wymienić na wygodną kanapę.

TAK MOŻNA PRACOWAĆ!